E: fitgym@ksfitgym.cz

O NÁS

Od roku 1997 se pohybuji v oblasti fitness a od roku 2007 jsem své působení rozšířil o skupinové lekce a to hlavně o funkční tréninky – TRX, Tabata, Hitt, kruhový trénink, posilování střed těla,  Fit box a Schwinn Cycling.
Má práce je pro mě zároveň koníčkem, který mě stále baví a naplňuje. Tělo a mysl jsou vzájemně propojené a je zapotřebí na tom pracovat, aby mohl člověk přirozeně a správně fungovat. Vypadat a cítit se dobře, jde ruku v ruce. Každý by měl mít nějakou možnost upustit páru a udělat něco pro sebe.
 
Já jsem tohle našel díky své práci a to jak na skupinových lekcích, tak i při osobních trénincích. Každý má své možnosti, hranice a cíle někde jinde.
Velikou odměnou a motivací, je pro mě zpětná vazba od klientů, kteří na sobě po určité době cvičení vnímají posuny co se týče kondice, aktivní hmoty a celkově se cítí mnohem lépe.
 
Díky široké škále cvičebních pomůcek, které používám, ( TRX, bosu, kettlelbell, posilovací vaky a lana, expandery,  medicimbaly, činky, i vlastní váhu těla) jsou tréninky různorodé a je tam prostor pro mnoho cviků v různých pozicích a směrech. Díky tomu je cvičení stále zajímavé a nedojde ke stereotypu.

Snažím se dát každému to co chce a od tréninku očekává, aby odcházel s dobrým pocitem, že pro sebe něco udělal a někam se posunul.

To je mé motto. Snažím se do svých tréninků zakomponovat všechny elementy co se týče síly, kondice, vytrvalosti, stability a různě je kombinovat.

NAŠI DALŠÍ TRENÉŘI A TRENÉRKY

FOTOGALERIE